فروشگاه عینک تیتان دومین شعبه از شعب گروه اپتیک مداح میباشد که در سال 1377 با هدف فروش محصولات برند های معتبر اروپایی در زمینه عینکهای طبی – آفتابی و همچنین تخصصی تر شدن ساخت و تولید عدسی های طبی توسط دستگاه‌های پیشرفته بصورت انحصاری (تک نسخه ای) با مدیریت فرهاد مداح تاسیس گردید.

IMG_8111

 

 

فروشگاه عینک تیتان به عنوان تنها نماینده رسمی شرکت سیلوئت (Silhouette) اتریش می باشد که بطور تخصصی در زمینه عینک های طبی فعالیت می کند و از برترین و مدرن‌ترین تکنولوژی‌ها در این زمینه برخوردار است.

همچنین فروشگاه عینک تیتان بصورت کامل تخصصی در زمینه عدسی های Advanced Reading  (مطالعه پیشرفته) فعالیت میکند که با استقبال خوبی از سوی مشتریان عزیز رو به رو شده است.

IMG_7995

 

ما همچنین با استفاده از نیروی کار متخصص به همراه بروزترین و مدرن‌ترین دستگاه های فوق تخصصی اندازه گیری در زمینه عینک های Progressive (تدریجی) فعالیت داریم که این امر با همراهی معتبرترین شرکت های تولید کننده عدسی‌های تدریجی همچون زایس (ZEISS) آلمان، رودن‌اشتوک (RodenStock) و اسیلور (Essilor) فرانسه همگام با تکنولوژیهای روز اروپا میباشد.

تیتان با داشتن کارمندانی متخصص در زمینه ساخت و تولید عدسی های طبی و آفتابی که همگی Optician میباشند و دوره اپتیشن خود را گذرانده‌اند، توانسته حتی المقدور تمام نیازهای اپتیکی مشتریانش را برطرف نماید.

IMG_8085IMG_8109

ایین گروه اپتیک دارای مدارک معتبر از اتحادیه عینک سازان تهران، وزارت بهداشت، جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران، همچنین  با داشتن مدارک معتبر از برترین شرکتهای تولید کننده عینک های طبی و آفتابی و همچنین تولید کنندگان برتر عدسی های طبی و آفتابی همچون گروه Zeiss و RodenStock و Hoya و Silhouette آماده خدمت رسانی به شما مشتریان گرامی میباشد.

Top